Opiekun oferty: Joanna Materka
 605 417 960
 joanna.materka@homeon.pl
Wyślij wiadomość
Powierzchnia:
28.92 m2
Pokoje:
Budynek:
Sklep
Typ kuchni:
Rynek:
Wtórny
Stan nieruchomości:
Dobry
Czynsz:
0,00 zł

Opis nieruchomości



Lokal Handlowo-Usługowy DOSKONAŁA LOKALIZACJA | Osiedle Wojska Polskiego.

ZADZWOŃ : 605 417 960 

Do sprzedaży lokal o powierzchni użytkowej 28,92 m2, zlokalizowany na osiedlu Wojska Polskiego w Nowym Sączu. Kameralny budynek idealnie sprawdzi się pod działalność usługową lub handlową. Układ dopasujesz do własnych potrzeb a stan techniczny pozwoli Ci zaoszczędzić na remoncie.

Działka jest dzierżawiona (wieczyste użytkowanie) Miesięczna opłata czynszu do spółdzielni to 583,24 zł brutto.

DOBRY STAN TECHNICZNY, dzięki któremu rozpoczniesz prowadzenie działalności od razu po zakupie!

Budynek został wyremontowany w 2018 r., zostały wymienione okna oraz położono elewację.
W lokalu znajduje się dodatkowo zadbana toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA, która zapewni widoczność Twojej firmie!

Budynek usytuowany jest na popularnym Osiedlu blisko Centrum, dzięki czemu występuje duże natężenie ruchu. Wygodny dojazd i dojście do lokalu sprawi, że Twoi klienci szybko dostaną się do Ciebie.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:   
Joanna Materka tel.  605 417 960  
joanna.materka@homeon.pl

 

Numer oferty: 15/13774/OLS

Pełna obsługa
pomoc na każdym etapie

Pomoc w finansowaniu
pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Negocjujemy w Twoim imieniu
pomożemy Ci uzyskać najlepszą cenę a następnie pomożemy ze sprawami notarialnymi

Interesuje Cię ta oferta?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przekażemy jeszcze pełniejsze informacje o ofercie.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.