Opiekun oferty: Joanna Materka
 605 417 960
 joanna.materka@homeon.pl
Wyślij wiadomość
Powierzchnia:
1077 m2
Pokoje:
Budynek:
Typ kuchni:
Rynek:
Stan nieruchomości:
Czynsz:
0,00 zł

Opis nieruchomościDziałka z budynkami gospodarczymi | Długoszyn Jaworzno

ZADZWOŃ: 605 417 960 Współpracując z Investor nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.
Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, przyjmiemy je w rozliczeniu za nowo nabywaną nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i budowę).

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE: Pow. działki: 1077 m2 Kształt działki: prostokąt. Stan działki: budynki gospodarcze Dojazd: droga asfalt + utwardzona.  W najbliższym sąsiedztwie nie może powstać tzw. uciążliwa infrastruktura. 

MEDIA Media dostępne: woda, prąd.. Kanalizacja w drodze 
Na sprzedaż  działka oznaczenie Bi – inne teren zabudowane. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu terenów leśnych  najbardziej odpowiada osobom, które cenią sobie zaufanych sąsiadów i czas spędzony z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie działki znajdują się budynki gospodarcze oraz boksy na konie.  

BEZPIECZNA, SPOKOJNA I CICHA OKOLICA, z której będziesz zadowolony. Przede wszystkim docenisz przyjazne otoczenie zieleni, lasu oraz niskiej jednorodzinnej zabudowy, która da Ci gwarancję ciszy, spokoju oraz poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd do Centrum Jaworzna zajmuje ok 15 min. Identyfikator działki 246801_1.0122.1604  Nr. działki  1604

MASZ PYTANIA? Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie: Joanna Materka, tel. 605 417 960 , e-mail: joanna.materka@homeon.pl

Numer oferty: 33/13774/OGS

Pełna obsługa
pomoc na każdym etapie

Pomoc w finansowaniu
pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Negocjujemy w Twoim imieniu
pomożemy Ci uzyskać najlepszą cenę a następnie pomożemy ze sprawami notarialnymi

Interesuje Cię ta oferta?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przekażemy jeszcze pełniejsze informacje o ofercie.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.