Opiekun oferty: Joanna Materka
 605 417 960
 joanna.materka@homeon.pl
Wyślij wiadomość
Powierzchnia:
938 m2
Pokoje:
Budynek:
Typ kuchni:
Rynek:
Stan nieruchomości:
Czynsz:
0,00 zł

Opis nieruchomości Działka przy lesie | Długoszyn Jaworzno

ZADZWOŃ: 605 417 960 Współpracując z HomeOn nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.
Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, przyjmiemy je w rozliczeniu za nowo nabywaną nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i budowę).

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE: Pow. działki: 938 m2 Kształt działki: kwadrat. Stan działki: uporządkowana Dojazd: współudział – polna.  W najbliższym sąsiedztwie nie może powstać tzw. uciążliwa infrastruktura. 

MEDIA Media dostępne w drodze: woda, prąd.
Na sprzedaż  działka RM – teren zabudowy zagrodowej i agroturystyki – przeznaczenie podstawowe: 1) zabudowa zagrodowa; 2) działalność agroturystyczna o łącznej powierzchni 938m2. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu terenów leśnych  najbardziej odpowiada osobom, które cenią sobie zaufanych sąsiadów i czas spędzony z dala od miejskiego zgiełku. Wydane warunki zabudowy dom do 2 kondygnacji + budynek gospodarczy. 

BEZPIECZNA, SPOKOJNA I CICHA OKOLICA, z której będziesz zadowolony. Przede wszystkim docenisz przyjazne otoczenie zieleni, lasu oraz niskiej jednorodzinnej zabudowy, która da Ci gwarancję ciszy, spokoju oraz poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd do Centrum Jaworzna zajmuje ok 15 min. Identyfikator działki 246801_1.0122.1603/1  Nr. działki  1603/1

MASZ PYTANIA? Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie: Joanna Materka, tel. 605 417 960 , e-mail: joanna.materka@homeon.pl

Numer oferty: 31/13774/OGS

Pełna obsługa
pomoc na każdym etapie

Pomoc w finansowaniu
pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Negocjujemy w Twoim imieniu
pomożemy Ci uzyskać najlepszą cenę a następnie pomożemy ze sprawami notarialnymi

Interesuje Cię ta oferta?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przekażemy jeszcze pełniejsze informacje o ofercie.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.